20/ Kwiecień 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Drugie życie odpadów. III edycja

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego do udziału w warsztatach edukacyjno-plastycznych i konkursie pod nazwą "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu. III edycja".

Czy wiesz jak wykorzystać odpady w celach praktycznych?  Masz pomysł na stworzenie z odpadów nowej „rzeczy”, która służyć będzie celom użytkowym?

Zapraszamy uczniów na bezpłatne warsztaty i do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

 

Tegoroczna edycja zadania pod nazwą "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu. III edycja" właśnie się rozpoczęła i potrwa do listopada 2015 roku.

Na początek zachęcamy uczniów białostockich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach edukacyjno-plastycznych. Zgłoszenia na warsztaty dokonuje szkoła. Lczba miejsc jest ograniczona, więc sugerujemy szybkie podjęcie decyzji -  szczegóły znajdują się w REGULAMINIE (link  poniżej).

Równocześnie można przystąpić do realizacji prac konkursowych.  Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej (przestrzennej) z wykorzystaniem odpadów. Praca musi mieć charakter użytkowy - służyć ma jako przedmiot codziennego użytku lub ozdoba. Dodatkowo proces jej tworzenia musi być przedstawiony w postaci prezentacji ukazującej m.in. ideę, pomysł i etapy powstawania pracy.

Termin zgłaszania prac do konkursu upływa 20 października 2015 roku. Prace konkursowe zgłaszane są przez szkoły, jedna szkoła może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, honorowane są prace indywidualne lub grupowe (do 5 osób). Szczegóły konkursu i warsztatów edukacyjno-plastycznych znajdują się w REGULAMINIE (link poniżej).

 

Przed zgłoszeniem uczniów do udziału w warsztaty oraz konkursie prosimy o zapoznanie się regulaminem! 

 

REGULAMIN - zobacz TUTAJ

 

Zadanie "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu. III edycja" realizowane jest przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 

Dołącz do nas na Facebooku 

 

Zobacz TUTAJ filmową zapowiedź zadania.

 

Relacja z ubiegłorocznej gali konkursowej znajduje się TUTAJ.

.

 

Galeria
 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media